Тактичні рукавиці — що це таке, види та переваги

Тактичні рукавиці — що це таке, види та переваги

Що таке тактичні рукавиці?

Тактичні рукавиці — це незамінний атрибут для людей у військовій сфері, а також тих, хто захоплюється альпінізмом або полюванням. Вони розроблені з урахуванням специфічних потреб військовослужбовців і любителів екстремальних видів діяльності. Також поєднують у собі якісні та щільні матеріали, надійність і функціональність.

Види тактичних рукавиць

Існує кілька типів цієї екіпіровки, кожен з яких призначений для певних завдань:

  1. Класичні — захищають пальці та долоні від зовнішнього впливу. Матеріал має хороше зчеплення з поверхнею, тому в такій моделі зручно тримати в руках зброю, ніж та інші предмети.
  2. Штурмові — посилені вироби, які мають вставки із пластику, шкіри або щільної тканини для кращого захисту рук. 
  3. Зимові — виробляються з матеріалів, які зберігають тепло. На внутрішній поверхні також присутнє хутро. Оберігають руки від морозу та холодного вітру.
  4. Без пальців — призначені для саперів, снайперів. Завдяки наявності спеціальних отворів руки не потіють. 

Армійські рукавиці стали незамінним елементом військового одягу. Вироби адаптовані під потреби сучасних військовослужбовців. Завдяки цьому солдат може не турбуватися про те, як захистити свої руки в екстремальних умовах навколишнього середовища.

Як вибрати тактичні рукавиці?

Під час вибору екіпіровки необхідно враховувати такі чинники:

  • мета використання. Визначте, для чого вам необхідні рукавиці. Наприклад, для бойових дій, альпінізму або полювання;
  • матеріал. Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлені речі. Надійні та міцні матеріали забезпечують довгий термін служби та комфорт у використанні;
  • розмір і посадка. Вироби мають щільно сидіти на руках, але не повинні бути тугими. В іншому разі буде порушено кровообіг у кінцівках. Розмір слід вибирати виходячи з індивідуальних параметрів вашої руки;
  • додаткові характеристики. Залежно від ваших потреб уточніть наявність додаткових характеристик, таких як водонепроникність, посилені ділянки для захисту від ударів та інші.

Ці поради допоможуть вам зробити правильний вибір і підібрати оптимальну пару.

Де купити тактичні рукавиці?

Для придбання якісних тактичних рукавиць рекомендується звернути увагу на спеціалізовані магазини з продажу тактичного спорядження. Також можливо придбати їх в інтернет-магазинах, що надають широкий асортимент тактичної екіпіровки. 

На військторг сайті Patriots Protection ви зможете підібрати відповідне спорядження, яке забезпечить належний захист рук за несприятливих погодних умов.

Вибираючи армійські рукавиці, пам’ятайте, що вони — це не просто аксесуар, а надійний захист. Правильно підібрані речі забезпечать вам комфорт і безпеку під час виконання найнебезпечніших завдань.

тимчасово 
не приймаємо замовлення

Але скоро ми відновимо роботу

Залиште ваш email і ми сповістимо вас про відкриття