Розвантажувальні системи — що це, для чого потрібні, які є види і як вибрати?

Розвантажувальні системи — що це, для чого потрібні, які є види і як вибрати?

Що таке розвантажувальні системи?

Розвантажувальна система (РПС) — це елемент військової екіпіровки солдата. Амуніція розташовується вздовж корпусу людини й призначена для зберігання та переміщення боєприпасів, ліків, води, документів.

Модульна розвантажувальна система містить у собі ремінці, кріпильні елементи, підсумки. Підсумки випускаються у різних формах, розмірах і кріпляться до пояса або жилета. Спорядження забезпечує легкий доступ військового до речей і зброї.

Навіщо потрібна РПС?

В екстремальних і бойових умовах важливо, щоб солдат мав швидкий доступ до боєприпасів. Також часто виникає необхідність переносити особисті речі на тривалі відстані. Тому спеціальна розвантажувальна система — незамінна річ для військовослужбовців.

Розвантаження дає змогу транспортувати та зберігати зброю, аптечку, документи, воду. Екіпірування складається з ременів, кріплення та підсумків різних розмірів. Кожен підсумок призначений для зберігання певної речі.

Ремінно-плечова система сконструйована таким чином, щоб зняти навантаження з людини й забезпечити максимальний комфорт.

Переваги

Перевагами цієї амуніції є:

  • міцність;
  • довговічність;
  • зручність;
  • ергономічність;
  • хороші маскувальні властивості.

Для купівлі якісного спорядження краще звернутися в наш спеціалізований військовий магазин. Консультанти допоможуть підібрати екіпіровку, дадуть відповіді на ваші запитання.

Види тактичного розвантаження

Серед тактичного розвантаження виділяють: розвантажувальний жилет, ремінно-плечову систему та розвантажувальний пояс. Особливості кожного виду спорядження розглянемо нижче.

Розвантажувальний жилет

Елемент екіпірування бійця, на якому можна розмістити різні підсумки. Жилети мають кріплення MOLLE, що складається з гачків, липучок і ремінців. Таким чином на жилет можна підвісити підсумки.

Недоліком цього спорядження є те, що головне навантаження припадає на плечі та хребет. Розвантажувальний жилет дозволяє тримати під рукою всі необхідні речі — боєприпаси, документи, аптечку.

Ремінно-плечова система

Спорядження, яке складається з пояса і наплічних ременів. Призначена для перенесення та зберігання зброї і особистих речей. РПС оснащена надійною системою кріплення MOLLE, завдяки якій на поясі та ременях можна закріпити підсумки.

Ремінно-плечова система знімає навантаження зі спини та рук, оскільки закріплюється безпосередньо на плечах і поясі. Навантаження рівномірно розподіляється по всьому тілу бійця.

Розвантажувальний пояс

Складається з двох основних елементів — пояса та підсумків. У цьому спорядженні також використовується кріплення MOLLE. На поясі можна розмістити підсумки для боєприпасів або магазинів, медикаментів. Поясна розвантажувальна система не завдає солдату дискомфорту, оскільки з внутрішньої сторони має м’яку підкладку.

Як обрати розвантаження — корисні поради

Купуючи спорядження, варто звернути увагу на такі критерії:

  1. Міцність — тактична розвантажувальна система має бути виготовлена з щільного матеріалу, який здатний витримати значну вагу. Найчастіше для виготовлення РПС використовують синтетичне волокно. Воно не рветься, не стирається, легко чиститься та швидко висихає. Також під час купівлі слід звернути увагу на якість швів — вони мають бути рівними, акуратними.
  2. Регульованість — переконайтеся, що жилет або пояс мають лямки та ремені. Це дасть змогу відрегулювати розвантаження під себе і забезпечити комфорт під час носіння.
  3. Функціональність — розташування підсумків має бути таким, щоб не ускладнювати рух.
  4. Сумісність з іншим спорядженням — важливо, щоб нове розвантаження було сумісним з уже наявною екіпіровкою.
  5. Колір — рекомендується підбирати спорядження під колір форми. Внаслідок цього покращується маскування й образ має цілісний вигляд.

Магазин тактичного спорядження Patriots Protection пропонує широкий вибір розвантажувальних жилетів, поясів і ремінно-плечових систем. Ми дбаємо про клієнтів, тому реалізуємо продукцію преміальної якості.

тимчасово 
не приймаємо замовлення

Але скоро ми відновимо роботу

Залиште ваш email і ми сповістимо вас про відкриття