Доставка та оплата в інтернет-магазині для військових Patriots Protection

Доставка та оплата в інтернет-магазині для військових Patriots Protection

Способи доставки

Самовивіз з магазину

Живете або перебуваєте в Одесі? Тоді ви можете завітати до нас у магазин і забрати своє замовлення за адресою вулиця Преображенська, 58. І це абсолютно безкоштовно!

У відділення або кур’єром “Нова пошта”

Служба експрес-доставки “Нова пошта” дає змогу отримати товар у будь-якому місті України. Найчастіше термін відправки займає від 1 до 2 днів.

Вартість послуги доставки товарів оплачується покупцем окремо при отриманні згідно з тарифами перевізника. З моменту передачі Patriots Protection посилки перевізнику, відповідальність за належну та своєчасну доставку посилки несе виключно сторона-перевізник. Під час відправлення вказується страхова вартість посилки відповідно до вашого замовлення (окремо, за запитом, менеджер вкаже необхідну суму). Відправлення товару на відділення “Нової пошти” здійснюється того самого дня, коли було оформлено замовлення на сайті, якщо його було здійснено в робочий час — з понеділка по неділю з 9:00 до 18:00.

У відділення “Укрпошта”

Компанія-оператор поштового зв’язку “Укрпошта” доставляє товари навіть у найвіддаленіші куточки нашої країни. Просто вкажіть індекс відділення та адресу населеного пункту в процесі оформлення замовлення. Вартість послуги доставки товарів оплачується покупцем окремо при їх отриманні згідно з тарифами перевізника. Відправлення товару на відділення “Укрпошти” здійснюється того самого дня, коли було оформлено замовлення на сайті, якщо його було здійснено в робочий час — з понеділка по неділю з 9:00 до 18:00.

Способи оплати

Післяплата

Послуга накладеного платежу дає змогу перевіряти товари безпосередньо перед їх оплатою. Оформити послугу післяплати можна у всіх відділеннях “Нової пошти” та “Укрпошти”.

Оплата на банківську картку

Оплату слід направляти безпосередньо на наш банківський рахунок. Використовуйте ідентифікатор замовлення як код платежу. Замовлення буде вислано після надходження коштів на наш рахунок. Банківські комісії за переказ грошових коштів під час розрахунків за придбаний товар оплачує покупець.

тимчасово 
не приймаємо замовлення

Але скоро ми відновимо роботу

Залиште ваш email і ми сповістимо вас про відкриття